Servisní zásahy u zákazníků

Platí pouze pro Olomouc, ostatní střediska dle dohody

Vážení zákazníci, servisní výjezd si můžete objednat kdykoliv máte problém se svým zařízením a nevíte si rady. Nezáleží na tom, jestli je zařízení nové nebo starší, zakoupené u nás nebo u jiného prodejce. Vždy Vám poskytneme profesionální servis, stačí jen vyplnit formulář na našich internetových stránkách, nebo nám zavolat na telefonní čísla: 585 229 516 nebo 604 256 148 nebo 603 188 142 a výjezd si objednat dle dohody s naším technikem.


Je to jednoduché, snadné a ihned se Vám bude věnovat technik, který s Vámi vyřeší požadavek na výjezd. Na termínu (čas a datum) návštěvy se domluvíte tak, aby maximálně vyhovoval Vašim požadavkům. Nemusíte doma čekat, technik bude ve zvolený čas a na vybraném místě, aby Vám pomohl vyřešit jakýkoliv problém. Předběžnou cenu Vám sdělíme, pokud to bude možné, a Vy budete mít přehled, kolik bude výjezd stát a kolik zaplatíte.


Ať už budete řešit jakýkoliv problém a dostanete se do úzkých, obraťte se na náš servis, který přijede až k Vám a profesionálně se o Vaše čerpadlo, vodárnu, či jinou instalaci postará. Náš cíl je maximální péče o každého zákazníka!


Naše ceny jsou přijatelné pro každého.
Za výjezd technika zaplatíte po Olomouci a do vzdálenosti 20km od Olomouce (Přerov, Prostějov, Šternberk, atd.) jen 620,- Kč bez DPH (744 Kč s DPH) s tím, že již máte započítanou práci technika po celých 30 minut. Pokud bude úkon složitější a bude zapotřebí více času, zaplatíte za každých dalších ukončených 15 minut práce technika jen 125,-Kč bez DPH (150,-Kč s DPH). Neúčtujeme Vám tedy započatých x minut, které pak nevyužijete. U nás máte jistotu, že zaplatíte jen za čas, který technik bude opravdu potřebovat k vyřešení problému. A pokud technik nevyužije celých patnáct minut, tak za ně neplatíte a máte je od nás zdarma.


V případě, že nebydlíte v Olomouci nebo v okolí do 20km, můžete si službu objednat za stejných podmínek, jen si připlatíte za rozdíl kilometrické vzdálenosti nad uvedenou oblast Olomouc + 20km. Účtujeme minimální částku 14 Kč bez DPH (17 Kč s DPH) za kilometr servisním vozem, přičemž se účtuje cesta tam i zpět.